WELCOME

www.tonyy.the-up.com


Shkencė dhe Tekonlogji

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Projektimi i informatave planetare nė sferė 0BULi-x809Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 23, 2009 5:18 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Ēipi hibrid ku molekulat i ruajn bit-at 0BULi-x631Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 23, 2009 5:16 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Zhvillohet kablloja per bartjen e shenimeve ! 0BULi-x649Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 23, 2009 5:14 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   DHJETĖ KOMPJUTERĖT MĖ TĖ MIRĖ “ASUS Eee PC KILLERS” 0BULi-x821Shiko mesazhin e fundit prej Mon Dec 08, 2008 9:22 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   GRAN TURISMO 5 PROLOGUE 0BULi-x766Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 28, 2008 8:09 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   LOJĖRA TĖ MIRA PĖR “Wii” 0BULi-x392Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 28, 2008 8:02 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   SE V9-101 Mobil i vitit 0BULi-x383Shiko mesazhin e fundit prej Wed Mar 05, 2008 5:57 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Google rrit aksionet e veta pėr 600$ 4BULi-x346Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 18, 2007 1:55 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Toshiba paraqet laptopin e dedikuar pėr lojėra 0BULi-x405Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14, 2007 7:41 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat ! 0BULi-x349Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14, 2007 7:38 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   ACDSee 10.0.219 ! 0BULi-x348Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14, 2007 7:37 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   AUTOMJETET MĖ “COOL” TĖ TEKNOLOGJISĖ 2007 4BULi-x302Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14, 2007 7:28 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   ADSL do te jete se shpejti 100.0 Mbps 0BULi-x356Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14, 2007 7:14 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Skype & My Space bashkojnė biznesin!! 0BULi-x297Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 21, 2007 8:02 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Celular me nėnshkrim tė Giorgio Armanit 0BULi-x307Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 21, 2007 8:00 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Cd-Karrika 0BULi-x319Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 17, 2007 8:12 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Monzilla me njė version tjetėr 0BULi-x364Shiko mesazhin e fundit prej Wed Oct 17, 2007 8:11 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Lamborghini Reventón 1 milionė $ 0BULi-x335Shiko mesazhin e fundit prej Tue Sep 18, 2007 7:46 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   TEKNOLOGJIA e fuqishme e sateliteve spiun!!! 0BULi-x1102Shiko mesazhin e fundit prej Tue Sep 18, 2007 7:39 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Panda Internet Security 2008 ! 0BULi-x338Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 17, 2007 6:16 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Karakteristikė e re e Firefox 0BULi-x313Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 17, 2007 6:09 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   iPhone dhe 17 vjeēari 0BULi-x335Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 17, 2007 6:04 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Paisjet TEKNOLOGJIKE 2007 0BULi-x863Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 19, 2007 9:11 pm
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Paisjet e harruara - Kontiboni edhe ju 1xemi559Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 29, 2007 12:36 am
nga Ajerton
Asnjė mesazh i ri   WIRELESS DĖGJUESET 9BULi-x389Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 29, 2007 12:34 am
nga Ajerton
Asnjė mesazh i ri   Google ndryshon politikėn pėr intimitetin e shfrytėzuesve! 0xemi320Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 09, 2007 6:05 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   Google kombinon librat dhe hartat 0xemi342Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 09, 2007 6:02 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   Edhe transporti publik nė Google Maps 0xemi335Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 09, 2007 5:57 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   Shikoni foton tuaj nė flladitėse me LED Image Display 0xemi589Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 09, 2007 5:53 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   RIKRIJIMI I TELEKOMANDĖS 0BULi-x310Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:11 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   TASTATURA DYANĖSHE NGA PĖLHURA 0BULi-x342Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:09 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   COMMODORE PREZANTOI VARGUN E RI TĖ KOMPJUTERĖVE NĖ CeBIT 0BULi-x305Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:08 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   MEDIE SERVERĖT PĖRMES RRJETIT 0BULi-x299Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:06 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   KAMERA ME QARTĖSI TĖ LARTĖ 0BULi-x343Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:04 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   KOMPJUTERĖT FITOJNĖ MĖ SHUMĖ KAPACITET 0BULi-x343Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 8:02 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   “MY SPACE” SĖ SHPEJTI NĖ DISPOZICION EDHE PĖRMES CELULARĖVE& 0BULi-x299Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 7:55 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   “IBM” NDĖRTON SUPERKOMJUTERIN E VĖRTETĖ PĖR KĖRKIME HUMANITA 0BULi-x337Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 06, 2007 7:52 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Shkencėtarėt arrijnė tė krijojnė nė laborator inde tė zemrės 0xemi259Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 15, 2007 3:09 pm
nga xemi
Moderatorėt
xemi, BULi-x
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:21 pm