WELCOME

www.tonyy.the-up.com


Ekonomia dhe Biznesi

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Shqipėria ka ēmimet me rekord nė rajonin e Ballkanit 1xemi776Shiko mesazhin e fundit prej Mon Nov 03, 2008 8:34 am
nga BULi-x
Asnjė mesazh i ri   Tregu i valutave 0xemi1501Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 05, 2007 2:30 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   Financimi 0xemi1173Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 05, 2007 2:28 pm
nga xemi
Asnjė mesazh i ri   Nafta, rekord i ri nė ēmime 0xemi374Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 05, 2007 2:25 pm
nga xemi
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:20 pm