WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Cd-Karrika

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Cd-Karrika

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Oct 17, 2007 8:12 am  Pėrderisa nė shumė vende tė botės ende nuk ėshtė vendosur se ēfarė tė bėhet me CD-tė pirate, tė dėmtuara ose tė panevojshme, dizajneri spanjoll, Belen Hermos, ndoshta ka zgjidhjen mė tė duhur.
  Nė panairin e mobileve nė Valendia, Hermos ka prezantuar karrigen e punuar nga CD-tė, e cila ndoshta nuk duket e rehatshme, mirėpo ideatori i saj e pohon tė kundėrtėn. Ata qė janė tė shkathtė nė mjeshtri dhe kanė shumė CD tė panevojshme, ndoshta do tė mund tė krijonin njė karrige tė tillė.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:04 pm