WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Celular me nėnshkrim tė Giorgio Armanit

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Celular me nėnshkrim tė Giorgio Armanit

  Mesazh nga BULi-x prej Sun Oct 21, 2007 8:00 am  Gjatė muajit nėntor Samsung do tė lansojė nė treg celularin. tė cilin e ka dizajnuar kreatori italian i modės, Giorgio Armani. Ata do tė mund tė blihen nė butiqet e Armanit. Ēmimi? Ende nuk ėshtė i njohur.
  Celulari SGH-P520, me trashėsi prej 11 milimetrash dhe peshė prej 85 gramėsh, do tė shitet nė vende tė pėrzgjedhura tė telefonave celularė, dhe me shumicė, nė butiqet e Armanit.
  Celulari do tė shfrytėzojė teknologjinė EDGE pėr bartjen e informatave me shpejtėsi tė madhe, e jo UMTS.
  Sikurse edhe telefoni nga Prada, tė cilin e ka zhvilluar LG nga Koreja e Jugut, apo iPhone nga Apple, celulari i Armanit nga Samsung ka ekran me prekje tė madhėsisė prej 1.6 inēėsh.
  Ėshtė integruar edhe kamera me rezolucion prej tre megapikselash, lidhje microSD dhe media player i cili mbėshtet audio formatet AAC, MP3 e WMA.

  Samsung ende nuk e ka bėre publik ēmimin e telefonit tė ri.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:02 pm