WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Skype & My Space bashkojnė biznesin!!

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Skype & My Space bashkojnė biznesin!!

  Mesazh nga BULi-x prej Sun Oct 21, 2007 8:02 am
  Edhe pse bashkėpunimi ėshtė paralajmėruar qysh para dy vitesh, vetėm tani dy kompanitė e pėrmendura kanė njoftuar se do tė bashkohen, qė me anė tė forcave tė pėrbashkėta tė ndėrtojnė rrjetėn mė tė madhe me zė - online.
  Sipas marrėveshjes pėr bashkėpunim, tė gjithė shfrytėzuesve tė MySpace do tu mundėsohet edhe shfrytėzimi i rrjetės Skype pėr tė kryer biseda telefonike nėpėrmes internetit, dhe kėtė nėpėrmes aplikacionit pėr shkėmbime tė porosive brenda MySpace.
  Faqet e MySpace pėr ēdo muaj i vizitojnė 110 milionė shfrytėzues, derisa tetė milionė prej tyre shfrytėzojnė shėrbimet e bisedave tė ēastit. Skype nė anėn tjetėr ėshtė shkarkuar nė kompjuterėt, e hiē mė pak se 220 milionė shfrytėzuesve.
  Sikur edhe tek shfrytėzimi i Skypeit, thirrjet nga MySpace nė Skype do tė janė tėrėsisht pa pagesė. Bisedat tjera VOIP do tu paguhen shfrytėzuesve tė MySpace sipas tarifave tė zakonshme tė Skypeit.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:09 pm