WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  ACDSee 10.0.219 !

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  ACDSee 10.0.219 !

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Nov 14, 2007 7:37 am

  ACDSee, njėri ndėr foto programet mė tė popullarizuar ka arritur deri tek verzioni i 10, edhe atė me njė shpejtėsi mė tė madhe se verzionet tjera. Ky program mundėson tė gjeni, organizoni dhe editoni fotografitė tuaja, shpejt dhe lehtė dhe me rezultate mė tė mira se nė verzionet tjera.
  Shkėmben fotografitė tuaja nėpėrmjet internetit dhe i dėrgon ato tek telefoni mobil i juaji. Ky verzion i ri sjell karakteristika tjera tė reja, mirėpo ajo cka vėrehet mė sė shumti tek ky verzion i ri ėshtė shpejtėsia dhe lehtėsimi i saj me punėn me fotografi. Ky program pėrkrahė rreth 50 formate tė ndryshme tė fotografive dhe fajllave tjerė multimedial.
  Demo verzioni zgjat pėr provė prej 7 ditė, ku mė pastaj duhet tė bėni blerjen e saj duke vendosur licencėn.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 4:58 pm