WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat !

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat !

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Nov 14, 2007 7:38 am  Kompania SanDisk ka prezantuar kartelėn microSDHC me kapacitet prej 8 GB, si dhe Sony MemoryStick Micro me format M2. MicrSDHC kartelat (mė herėt tė njohura si TransFlash) janė bėrė shumė tė popullarizuara pėr shkak tė pėrdorimit tė madh tė tyre tek telefonat mobil si Motorola, Nokia etj. Kartela me kapacitet prej 8 GB mundėson qė nė tė tė vendosen rreth 2000 kėngė digjitale dhe mė shumė se 5000 foto me rezolucion tė madh si dhe deri 5 orė MPEG4 video pėrmbajtje. M2 nė fillim ėshtė pėrdorė tek tlefonat SonyEricsson. Kapaciteti prej 8 GB ėshtė mė i madhi deri tani nė treg i kėtij lloji.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 4:50 pm