WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  SE V9-101 Mobil i vitit

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  SE V9-101 Mobil i vitit

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Mar 05, 2008 5:57 pm

  Shoqata GSM ka shpallur Walkman-in W910 tė Sony Ericsson si telefonin mė tė mirė tė vitit nė Pėrzgjedhjen e 13-tė globale tė telefonave celularė tė vitit 2008 - Global Mobile Awards 2008.
  I paraqitur vitin e kaluar, celulari W910 Walkman ėshtė i dedikuar fillimisht pėr reproduksionin e muzikės, mė pas pėr lojėra, video pėrmbajtje dhe qasje nė ueb me shpejtėsi tė madhe. Aplikacionet pėr kontroll, siē ėshtė Shake, u mundėsojnė shfrytėzuesve tė kontrollojnė lojėrat apo tė transferojnė fotografi, derisa opsioni SenseMe ofron mundėsinė e gjetjes sė muzikės e cila i pėrshtatet qejfit dhe ritmit tė pėrdoruesit.
  Ata pohojne se jane te kenaqur me solidarizimin qe ju be kompanise se Sony Ericsson.  Edituar pėr herė tė fundit nga BULi-x nė Wed Mar 05, 2008 5:58 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Just edit tecnic)

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:08 pm