WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  “MY SPACE” SĖ SHPEJTI NĖ DISPOZICION EDHE PĖRMES CELULARĖVE&

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  “MY SPACE” SĖ SHPEJTI NĖ DISPOZICION EDHE PĖRMES CELULARĖVE&

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 06, 2007 7:55 am

  Kompania telekomunikuese britanike “Vodafone” dhe korporata e medieve “News Corporation” me seli nė Nju Jork, pronari i sajtit i cili mundėson komunikim bashkėveprues ndėrmjet surferėve tė internetit – “My Space”, lidhėn njė marrėveshje pėr bashkėpunim pėr projektin i cili do t’ju mundėsoj klientėve qasje nė “My Space” pėrmes telefonave mobil. “My Space” duke ofruar pakon e saj pėrmes telefonave tė dorės ka pėr synim tė pėrvetėsoj tregun ndėrkombėtarė. Nė deklaratėn e pėrbashkėt kompanitė theksuan qė partneriteti i pėrmendur do t’ju mundėson miliona klientėve tė “Vodafon-it” qasje nė “My Space”, kėshtu qė shumė lehtė do tė pranojnė dhe dėrgojnė letra, do tė kontaktojnė me shoqėrinė dhe tė krijojnė shoqėri tė reja, ashtu si edhe do tė kenė mundėsinė qė shumė lehtė tė dėrgojnė fotografi, tė publikojnė artikuj nė blog-ėt e tyre, etj. “Vodavon” deklaroi qė softueri “My Space” do tė ndėrtohet pėr disa muaj nė disa modele tė caktuara tė telefonave mobil dhe gjithashtu do tė mund tė nxirret edhe pėrmes portalit “Vodafone Live!, transmetoi agjencia AP.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 4:49 pm