WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  KAMERA ME QARTĖSI TĖ LARTĖ

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  KAMERA ME QARTĖSI TĖ LARTĖ

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 06, 2007 8:04 am

  Nė vitin 2007, kamerat me qartėsi tė lartė (HD kamera) janė duke ju ikur prej duarve adaptuesve dhe nxėnėsve tė mirė tė shkollave tė filmit, e duke rėnė nė duart e njerėzve tė zakonshėm. Kamera si Sony HDR-UX5 (qė do tė plasohet nė treg nė muajin mars) do tė kushtojė 1.000 dollarė. Pėr t’u siguruar, aty ende do tė ketė plotė kamera prej 1.500 dollarėsh e mė lartė, por me zgjidhjen e jashtėzakonshme qė do tė del ne treg kėtė vit nga kompanitė si “Panasonic”, “Canon”, “JVC”, “Hitachi” dhe “Sanyo”, blerėsit do tė kenė mundėsi tė zgjedhin mė shumė. Gjithashtu n.q.s. kanė dėshirė do tė kenė mundėsi tė xhirojnė HD videot nė flash memorie, mini Blu-rreze disqe, mini-DV kaseta, DVD dhe hard drajva. Mirėpo pritni pak- me kaq shumė konkurrencė qė hyn nė punė, gati do t’ju sugjeroja qė blerėsit e vetėdijshėm tė presin deri nė fund tė vitit po qė se munden. Ngase deri mė atėherė unė parashikoj qė kamerat HD do tė shiten ndėr 700 dollarė


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:13 pm