WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  MEDIE SERVERĖT PĖRMES RRJETIT

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  MEDIE SERVERĖT PĖRMES RRJETIT

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 06, 2007 8:06 am

  Njėherė kur televizioni juaj ėshtė njė nyje nė rrjetin tuaj, ju duhet ta ushqeni me video. Dhe nėse dėshironi tė keni nė dispozicion sa mė shumė video pėrmbajtje, duhet qė tė keni shumė vend nė hard drajv. MediaSmart Serveri i “HP-sė’ mund tė pajiset me kapacitet prej tetė terabajtėve. E lidhni pėr rrjetin tuaj shtėpiak, i rregulloni tė gjitha kompjuterėt e juaj qė ta mbėshtesin automatikisht kėtė dhe e pėrdorni si depo pėr gjithė muzikėn, filmat, etj. Asnjė kompjuter nuk ka nevojė tė jetė i ndezur nė mėnyrė qė shfrytėzuesit t’i shohin pėrmbajtjet e tyre. Madje mund t’i merrni dosjet e juaja edhe nga largėsia, pėrmes internetit.  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:15 pm