WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  WIRELESS DĖGJUESET

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 06, 2007 8:12 am

  Bluetooth stereo dėgjueset janė duke u paraqitur kudo, mirėpo njė teknologji edhe mė e pėrsosur vije nga kompania e quajtur “Kleer”, qė prodhon dėgjuese wireless, tė cilat pėrēojnė audio pa ndonjė pengesė dhe vonesė qė zakonisht ėshtė rasti me Bluetooth-in dhe me bateri mė tė gjatė. Nė njė mėnyrė ėshtė pėr keqardhje qė kjo teknologji interesante ėshtė duke u lėshuar nė treg me njė pajisje aq tė pafrymėzuar si RCA Jet Stream. Mirėpo dėgjueset demonstrojnė qė njė teknologji wireless veēanėrisht e dizajnuar pėr zė, mund tė tregoj rezultate mė tė mira se sa njė teknologji universale standarde si Bluetooth.  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Ajerton prej Wed Jun 06, 2007 12:16 pm

  Flm shum BuLi


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 06, 2007 1:15 pm

  Po njeri po kisha dashte edhe angazhimin tuaj se sun pi baj krejt vetė!
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Ajerton prej Mon Jun 11, 2007 12:22 pm

  BULi-x shkruajti:Po njeri po kisha dashte edhe angazhimin tuaj se sun pi baj krejt vetė!

  Po BuLi tregom qfar angazhim po don prej neve na jemi ne dispozicion te ndihmojm ...


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Jun 13, 2007 10:26 am

  Aha,e pata pėr me u inkuadru me postu ktu tek teknologjia gjithėēka qė ka t'bėj me teknol.!
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Ajerton prej Wed Jun 13, 2007 10:39 am

  Po duhet ti gjam ne lidhje me teknologjin e do ti postojm ...


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga xemi prej Wed Jun 13, 2007 2:29 pm

  pse Buli une nuk po baj tem ktu veq dhe une kam disa tema
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Ajerton prej Fri Jun 15, 2007 10:33 pm

  Po bre Xemi mos ta nin se jeni aktiv qe te 2 dy aktiv ne ket temmm...


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga xemi prej Sat Jun 23, 2007 9:36 am

  po po dhe spo kam kohe se enede do ta mushi ket tem
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Ajerton prej Sun Jul 29, 2007 12:34 am

  Oki i presim postet tua Xemi veq suksese ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net

  Sponsored content

  Re: WIRELESS DĖGJUESET

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:06 pm