WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Karakteristikė e re e Firefox

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Karakteristikė e re e Firefox

  Mesazh nga BULi-x prej Mon Sep 17, 2007 6:09 am  Mozilla po punon nė verzionin e ri tė web kėrkuesit tė saj Firefox e cila do tė ketė njė karakteristikė tė re e cila identifikon web faqet qė pėrmbajnė spam dhe do t'i paralajmėrojė pėrdoruesin pėr rrezik. Kohėn e fundit web faqet qė janė qėllimkeqe po rriten shumė, prandaj Mozilla ka kėrkuar mėnyrė se si t'i mbrojė pėrdoruesit e saj nga kėto sulme. Window Snyder, shef i sigurimeve tek Mozilla nė njė intervistė tė tij ka thėnė se kompania po punon pėr dy mėnyra tė zgjidhjes sė kėtij problemi. Programerėt e Mozilla qė po punojnė nė Firefox 3.0 i cili duhet tė paraqitet kėtė vit, po tentojnė tė implementojnė kėtė karateristikė e cila detekton kodin qėllimkeq tė faqes qė pėrdoruesi dėshiron ta vizitojė.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:08 pm