WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Panda Internet Security 2008 !

  Share
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Panda Internet Security 2008 !

  Mesazh nga BULi-x prej Mon Sep 17, 2007 6:16 am  Panda Internet Security 2008 ėshtė njė paketė i sigurisė komplet i cili kompjuterin e shėndrron nė njė kėshtjellė kundėr sulmeve nė internet. Ai jo vetėm qė mbron kundėr tė gjitha llojeve tė viruseve dhe spyware, por pėrfshin edhe anti-spam dhe anti-phishing teknologjinė se bashku me kontrollin prindėror pėr fėmijė dhe Panda Firewall. Gjitashtu posedon edhe teknologjinė specifike e cila parandalon vjedhjen e identitetit qė e ka quajtur "Identity Protect". Kjo teknologj ėshtė specifike pėr tė parandaluar vjedhjen e tė dhėnave personale dhe me vlerė duke ofruar dhe garantuar siguri maksimale pėr pėrdoruesit e internetit. Pėr secilėn licencė tė programit, ju merrni mbrojtje pėr 3 kompjuterė.


  _________________
  BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE
  =The Bloody ALBOZ


  [www.ks-HacKeR.net]

   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:14 pm