WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Vrejte Per Antar

  Share
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Vrejte Per Antar

  Mesazh nga xemi prej Wed Sep 19, 2007 6:20 pm

  Nese keni Vrejte Per Ndonje Antar ateher poblikon ketu dhe stafi merr masa
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga xemi prej Sat Oct 13, 2007 11:22 am

  Lani-Hacker dhe MmEnToR Marrin vrejte per shka ne disa tema kan pas konflikt per ket arsyse marrin Vrejte kta 2 Antar
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga Ajerton prej Sat Oct 13, 2007 8:39 pm

  Qashtu Xemi banu i rept ndaj atynve qe nuk i perbahen regullave ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga BULi-x prej Wed Oct 17, 2007 8:49 am

  FLm per info. besoj se te gjithe antaret e forumit ks-hacker jane te informuar!!
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga xemi prej Mon Oct 29, 2007 1:54 pm

  po besoj se nuk dote ken problem me antar tjer donje problem se dote perjashtohen
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga Ajerton prej Fri Nov 16, 2007 9:01 am

  Xemi shkruajti:po besoj se nuk dote ken problem me antar tjer donje problem se dote perjashtohen

  Plotrish pajtona me ty Xemi i kemi Regullat e forumit ato duhet te respektohen ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga xemi prej Fri Nov 16, 2007 4:46 pm

  djal_engjull Esht Perjashtun Mos Rrespektim te Rregullave
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga BULi-x prej Thu Feb 14, 2008 3:48 pm

  Xemi shkruajti:djal_engjull Esht Perjashtun Mos Rrespektim te Rregullave

  Ok qe sa u informova flm xemi!
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga Ajerton prej Mon Feb 18, 2008 4:31 pm

  Xemi shkruajti:djal_engjull Esht Perjashtun Mos Rrespektim te Rregullave

  Bravo Xemi kush nuk i respekton rregullat automatikish ska ven ktuu ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net

  Sponsored content

  Re: Vrejte Per Antar

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 4:53 pm