WELCOME

www.tonyy.the-up.com


  Njoftim Per Grada

  Share
  avatar
  ximche
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 295
  Localisation : In The Hell
  Registration date : 21/03/2007

  Njoftim Per Grada

  Mesazh nga ximche prej Tue Sep 25, 2007 8:48 pm

  Ju njoftojme se prej soti me nuk do te jene keto grada sepse nuk jane te nevojshme :  Hero/e Forumit

  Antar/e Besueshem

  Antar/e me Pervoje

  Antar/e Rregullt

  SmS Senden

  WebMaster
  Do te mbesin vetem keto grada:


  Administrator

  Princess

  V.I.P.

  Moderator

  Super Moderator

  Antar/e

  Fillestar/e  Dhe keshtu Administrator do te jene keta antare:

  Ajerton

  Miri

  Red-Diablo

  Xemi  Moderatore

  Buli-x  Me Nderime Stafi I hacker-ks


  _________________
  Everywhere you be you are with
  www.tonny.the-up.com
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: Njoftim Per Grada

  Mesazh nga Ajerton prej Thu Sep 27, 2007 8:50 am

  Po do grada dot hiqen me insisimin e Staffit keto dot jen gradat ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net
  avatar
  xemi
  WebMaster
  WebMaster

  Male Numri i postimeve : 608
  Localisation : Basketboll
  Registration date : 18/03/2007

  Re: Njoftim Per Grada

  Mesazh nga xemi prej Thu Sep 27, 2007 8:59 am

  Po Ajeton qdo gje Staffi mund me ba ..
  avatar
  BULi-x
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve : 820
  Registration date : 03/05/2007

  Re: Njoftim Per Grada

  Mesazh nga BULi-x prej Fri Oct 05, 2007 6:57 am

  C'do gje qe ben staffi i ks-hacker.net eshte me vend dhe eshte ne konsultim e siper pra ēdo vendim qe mirret nga staffi 100% eshte i domosdoshem dhe i pa ndalshem!!
  avatar
  Ajerton
  Administrator
  Administrator

  Male Numri i postimeve : 774
  Localisation : Local Disk
  Registration date : 17/03/2007

  Re: Njoftim Per Grada

  Mesazh nga Ajerton prej Fri Oct 05, 2007 10:53 pm

  Qashtu osht Buli plotsisht ki te drejt ..


  _________________
  Everywhere you be you are with
  WwW.Ks-Hacker.Net

  Sponsored content

  Re: Njoftim Per Grada

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jul 19, 2018 5:04 pm